Kotori Itabashi Villa

  • 47 m²

Kotori Itabashi Villa ligger i Itabashi Ward bydelen i Tokyo og tilbyr overnatting med en kjøkkenkrok og 2 rom.

Gjestene kan benytte seg av 1 baderom.

Denne villaen ligger 7 km fra Nasjonalmuseet for natur og vitenskap mens Tokyo Kasei universitetsmuseum ligger 850 meter unna. Takase, Itabashi kafé ligger 100 meter unna. Dette innkvarteringsstedet ligger mær Itabashi Ekimae Park. Kotori Itabashi Villa ligger 350 meter fra Shin-itabashi tunnelbanestasjonen og tilbyr overnatting i Tokyo.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Kotori Itabashi Villa Tokyo
Nakanishiso 2F - Vacation Stay 30052V
pris kun for mobil

Nakanishiso 2F - Vacation Stay 30052V

435 m fra overnattingsstedet
USD 313 USD 282
per natt
Tokyo Center Ikebukuro Family Villa Quiet 4Br Group Stay & Parking Near Jr
pris kun for mobil

Tokyo Center Ikebukuro Family Villa Quiet 4Br Group Stay & Parking Near Jr

9.0
Flott 11 anmeldelser
509 m fra overnattingsstedet
USD 238 USD 214
per natt
Holy Planet
pris kun for mobil

Holy Planet

9.7
Usedvanlig 116 anmeldelser
762 m fra overnattingsstedet
USD 550 USD 495
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Forkleområde
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 22:00
    Utsjekking: fra 06:00 til 11:00
    LisensnummerM130054557
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvilke populære attraksjoner er nær Kotori Itabashi Villa?
      Du kan besøke Kaga Park, som ligger i nærheten av Kotori Itabashi Villa.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Kotori Itabashi Villa?
      Gjester i Kotori Itabashi Villa bør sjekke inn senest 22:00 og sjekke ut til 11:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Kotori Itabashi Villa?
      Restauranter i nærheten av Kotori Itabashi Villa inkluderer Yobocho og Hakata Teppanyaki Yokaromon.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Kotori Itabashi Villa Tokyo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk